ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO., LTD

Profesjonalni producenci oprzyrządowania

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO.,LTD

Orzecznictwo
dobra jakość Ceramiczne płytki dystansowe na sprzedaż
dobra jakość Ceramiczne płytki dystansowe na sprzedaż
we received the goods with nice packing and reliable quality, please ship the new order next month earlier. thanks.

—— Mr. ABD HALIM

STS prepaid meter test by our engineer, operation smoothly according to your English Use Manual, Nince cooperation

—— Mr. Rodrigo Araujo

new mould case din rail meter single phase 5(60)A and 3x10(100)A delivered to our authority, they are very satisfied with the new items. will inform the new orders,thanks

—— Mr. Sathyanarayana D

Im Online Czat teraz

ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO.,LTD

1 2 3 4 5 6
ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO.,LTD ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO.,LTD ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO.,LTD ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO.,LTD ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO.,LTD ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO.,LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : YOMIN
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 30000000-40000000
Rok założenia : 2002
pc Export : 60% - 70%
Założona w 2002 r. Firma Zhengjiang Yomin Electric Co., Ltd (przed nazwą Yueqing Yomin Electric Factory, założona w 1996 r.) Jest producentem i eksporterem wyspecjalizowanym w badaniach, rozwoju i produkcji oraz usługach różnych rodzajów jednofazowych i trójfazowych urządzeń mechanicznych. licznik watogodzin, miernik watogodzin o długiej żywotności i jednofazowy licznik elektroniczno-watomierzowy, trójfazowy licznik elektroniczno-watowy i miernik wieloprocesowy, miernik wielofunkcyjny, liczniki przedpłacone, mierniki przewoźnika linii -funkcje przewoźnika, mierniki cyfrowe, miernik wskaźnika, terminale i akcesoria itp.

Położony w Wenzhou City, prowincja Zhejiang, jesteśmy bardzo blisko do Szanghaju i portu Ningbo. Zajmując powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych dla produkcji i administracji, mamy teraz ponad 370 pracowników, którzy dokładają wielkich starań dla firmy YOMIN. Większość naszych produktów jest dostarczana przez oferentów i szeroko stosowana w krajowych i zagranicznych przedsiębiorstwach energetycznych w ponad 90 krajach i regionach.

Nasze dobrze wyposażone zaplecze i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta. Ponadto, otrzymujemy międzynarodowe certyfikaty, takie jak ISO9001, KEMA, CE RoHS, CB, BV itp., Jak również krajowe certyfikaty China, takie jak CCC i CMC.

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na budowanie udanych relacji biznesowych z nowymi i starymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości!

Szczegóły kontaktu
ZHEJIANG YOMIN ELECTRIC CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Linda

Tel: 86-577-61616258

Faks: 86-577-61616258

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)